GEL Bİ’ ÇAY İÇELİM

Takımımızın neredeyse zamanının tamamını geçirdiği evimizin yani “gaming house”umuzun kapılarını fanlarımıza sonuna kadar açıyoruz. Her ay belli aralıklarla düzenlenen “Gel Bi’ Çay İçelim” etkinliğimizde fanlarımızı gaming house’a davet ediyor, onlara evimizi gezdiriyoruz.

IW’nin vazgeçilmez unsuru olan taraftarlarımız, kültürümüzün değişilmez unsuru olan çaylarını yudumlarken onlara IW’ye farklı bir açıdan bakma fırsatını sunuyoruz.

Bu etkinlikte yer almak için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.


TUTKUNU AÇIĞA ÇIKAR

İnsanın tutkuyla yaptığı her şeyi başarabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden de espor sektöründe kariyer yapmak isteyen tutkulu gençler için “Tutkunu Açığa Çıkar” programımızı başlattık. Bu program dahilinde seminerler veriyor, workshoplar düzenliyor ve öğrencilere staj imkanı sunuyoruz. Bu sayede gençlerin espor sektöründe kendileri için doğru pozisyonu bulmaları ve profesyonel olarak sektörde yer almalarına imkan sağlıyoruz.


IW YOLLARA DÜŞÜYOR

Birçok espor etkinliği İstanbul’da düzenlenmekte ve Anadolu’nun çeşitli yerlerine yaşayan gençler  bu etkinliklerde yer almakta, hayranı oldukları takımlara ve oyunculara direkt ulaşma konusunda engellerle karşılaşmaktadır. IW olarak biz bu engelleri aşıyor ve takımımızı İstanbul’dan bütün Türkiye’ye açıyoruz.

Özel tasarlanan tırımızla birlikte oyuncularımız ve ekibimizle 40 gün sürecek bir roadshowa çıkıyoruz. Türkiye genelinde üniversiteleri ziyaret ediyor, şehir meydanlarında etkinlikler düzenliyor, fanlarımızla maçlar yapıyor ve birlikte eğleniyoruz. Bu etkinliğimiz sayesinde fanlarımızla aramızdaki bütün engelleri yıkıp fanlarımızın IW’ye direkt dokunmasını sağlıyoruz. Bu etkinliğimiz sayesinde sadece takımımızı değil, esporu da bütün Türkiye genelinde yaymayı hedefliyoruz.

Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.